دانشکده بین الملل رامسر
۱۴۰۰ شنبه ۱ آبان
br ENGLISH
تاریخ: 1400/07/10 تعداد بازدید: 48
اولین دوره آزمون صلاحیت بالینی دانشجویان رشته پزشکی پردیس رامسر با مجوز دانشگاه علوم پزشکی مازندران در ساختمان ستادی پردیس روز پنجشنبه تاریخ 8 مهر 1400 با حضور تعداد 10 دانشجو برگزار گردید.
اولین دوره آزمون صلاحیت بالینی دانشجویان رشته پزشکی پردیس رامسر
 
اولین دوره آزمون صلاحیت بالینی دانشجویان رشته پزشکی پردیس رامسر با مجوز دانشگاه علوم پزشکی مازندران در  ساختمان ستادی پردیس روز پنجشنبه تاریخ 8 مهر 1400 با حضور تعداد 10 دانشجو برگزار گردید. این آزمون که بعنوان یکی از آزمون های مهم و اصلی دانشجویان رشته پزشکی و شرط فراغت از تحصیل، قبولی در این آزمون می باشد ، در سال آخر تحصیل و در مقطع کارورزی برگزار می گردد. در گذشته دانشجویان جهت شرکت در این آزمون مجبور به حضور در ساری و یا دانشگاه های همجوار از قبیل گیلان،و بابل بودند. این آزمون با حضور نمایندگان حوزه معاونت آموزشی دانشگاه و اساتید محترم بالینی در رشته های مختلف و با پشتیبانی بسیار خوب مسئولین و کارشناسان محترم پردیس برگزار گردید.   
 روابط عمومی پردیس خودگردان شهرستان رامسر
اولین دوره آزمون صلاحیت بالینی دانشجویان رشته پزشکی پردیس رامسر با مجوز دانشگاه علوم پزشکی مازندران در  ساختمان ستادی پردیس روز پنجشنبه تاریخ 8 مهر 1400 با حضور تعداد 10 دانشجو برگزار گردید.
Powered by DorsaPortal